"Přízvisko" projektu

Diskuze o globálním vývoji...
Avatar
Gregory
Vedoucí vývoje
Příspěvky: 73
Bydliště: near Pilsen
Kontakty:

"Přízvisko" projektu

Příspěvek od Gregory » 27. listopad 2017 (0:13:04)

Bylo by možná vhodné mít pro novou formu projektu nějaké to přízvisko, obdobně jako Cataclysm éra a realm byla označována jako "JustiCe". Jde hlavně o to, aby až to bude někdo hledat, aby mohl odlišit "starý" projekt od "nového". Rozhodně jádrem zůstane "iCe Online", kde tedy jen o to, co bude za dvojtečkou.

Buď lze obyčejně "iCe Online: Legion", nebo si lze zase hrát se slovy - "iCe Online: AdviCe", "iCe Online: ApprentiCe", "iCe Online: Demon juiCe", "iCe Online: SacrifiCe", "iCe Online: RejoiCe", případně lze hříčku se slovy vynechat a mít třeba "iCe Online: Edu", "iCe Online: Lab", atd.. atd.. Co vy na to?

Avatar
Kattnienika
Správkyně fóra
Příspěvky: 97
Bydliště: Hostinné
Kontakty:

Re: "Přízvisko" projektu

Příspěvek od Kattnienika » 27. listopad 2017 (5:57:14)

Pro life realm bych zvolila klidně hříčku se slovy. Docela mě zaujalo iCe Online: SacrifiCe nebo iCe Online: RejoiCe.

iCe Online: Lab by byl docela dobrý název pro PTR.
Za chybnou terminologii se omlouvám, přeci jen jsem jenom žena. :-)

Za překlepy se omlouvám, většinou píšu z "chytrého" telefonu. :-)

Avatar
Teu
Administrátor
Příspěvky: 16
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: "Přízvisko" projektu

Příspěvek od Teu » 27. listopad 2017 (9:44:26)

SacrifiCe mi zní, jako bysme něco obětovali (což vlastně děláme, obětujeme svoje nervy a volný čas nevděčným parchantům), ale není to vlastně nic, co by mělo něco společného s datadiskem - Azeroth se spojí proti invazi a nechce nic obětovat...

Co bych volil já je iCe Online: Demon juiCe.

Pro případný PTRko souhlasím s iCe Online: Lab

Avatar
medivho
Game Master
Příspěvky: 12
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: "Přízvisko" projektu

Příspěvek od medivho » 27. listopad 2017 (11:22:34)

Mne sa ako názov edukačného projektu najviac hodí to ApprentiCeship/ApprentiCe, no pre realm by sa asi viac hodilo to RejoiCe, prípadne niečo ako MaliCe

Avatar
Gregory
Vedoucí vývoje
Příspěvky: 73
Bydliště: near Pilsen
Kontakty:

Re: "Přízvisko" projektu

Příspěvek od Gregory » 27. listopad 2017 (18:38:16)

Teď bych rád vyřešil spíš název projektu, než realmů. Mnou vypsané názvy jsou jen výplody mé choré mysli, klidně přihoďte vlastní :D

Avatar
Kattnienika
Správkyně fóra
Příspěvky: 97
Bydliště: Hostinné
Kontakty:

Re: "Přízvisko" projektu

Příspěvek od Kattnienika » 28. listopad 2017 (7:26:46)

Tak na projekt bych volila iCe Online: Edu nebo rovnou iCe Online: Edu project. To přímo vystihuje co jsme zač. :-)
Za chybnou terminologii se omlouvám, přeci jen jsem jenom žena. :-)

Za překlepy se omlouvám, většinou píšu z "chytrého" telefonu. :-)

Avatar
astromedia
Game Master
Příspěvky: 32
Bydliště: Liberecko
Kontakty:

Re: "Přízvisko" projektu

Příspěvek od astromedia » 28. listopad 2017 (22:57:01)

SacrifiCe je dobrej :D ... i kdyz se asi moc nehodi ... necham nazev na vas

PS: SPOILER: Technicky by se dalo i rici ze treba Illidan objetoval Xe'ru ve svem pocinani .. ve wow se vzdycky nejaka obet najde :D ale chapu pripominky
Obrázek Astromancer

Avatar
Gregory
Vedoucí vývoje
Příspěvky: 73
Bydliště: near Pilsen
Kontakty:

Re: "Přízvisko" projektu

Příspěvek od Gregory » 29. listopad 2017 (0:01:36)

Asi bych do přízviska netahal to "project", na to už je spousty lidí spíš alergickejch (a já tu alergii částečně taky chytil od doc. Bokra @ FAV ZČU). S tim "Demon juiCe" sem si původně dělal srandu, ale začíná se mi to celkem i líbit :D

Avatar
Teu
Administrátor
Příspěvky: 16
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: "Přízvisko" projektu

Příspěvek od Teu » 29. listopad 2017 (21:35:59)

Demon Juice bych nechal jako název realmu, pro projekt by to chtělo něco víc realistickýho... delší dobu o tom přemýšlím, ale zatím mě nic nenapadlo

Avatar
Silveralius
Vývojář jádra
Příspěvky: 29
Kontakty:

Re: "Přízvisko" projektu

Příspěvek od Silveralius » 2. prosinec 2017 (0:49:59)

A co třeba demon voice? :)
Obrázek

Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Zpět na „Všeobecná diskuze“