Logo

Diskuze o globálním vývoji...
Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
Gregory
Vedoucí vývoje
Příspěvky: 73
Bydliště: near Pilsen
Kontakty:

Logo

Příspěvek od Gregory » 21. listopad 2017 (0:10:17)

Už dáávno jsme to probírali, a v souvislosti s reformou projektu bych to navrhnul rád znovu: potřebujeme logo, a to jak nějaké čtvercové (pro ikonku na GitHubu, bez toho to nejde :D ), tak třeba i na webovky.

Nevím, jestli se do toho pustí Teu společně s grafikou zbytku. Pokud ano tak super, pokud ne, tak bychom měli asi ještě před uveřejněním něco spáchat. Jde o to, že logo tvoří část "brandu", nebo jak bych to nazval v souvislosti s nekomerčním projektem, a zajišťuje spolu s názvem projektu nějaký základ prezentace veřejnosti. Bude pak snazší se zviditelnit a dostat se tedy k lidem, kteří by mohli mít zájem se zapojit.

Avatar
Kattnienika
Správkyně fóra
Příspěvky: 97
Bydliště: Hostinné
Kontakty:

Re: Logo

Příspěvek od Kattnienika » 21. listopad 2017 (4:18:11)

Já a grafika? Špatná kombinace. :-)
Za chybnou terminologii se omlouvám, přeci jen jsem jenom žena. :-)

Za překlepy se omlouvám, většinou píšu z "chytrého" telefonu. :-)

Avatar
astromedia
Game Master
Příspěvky: 32
Bydliště: Liberecko
Kontakty:

Re: Logo

Příspěvek od astromedia » 21. listopad 2017 (10:02:29)

Ja s ni problem nemam ale z casovych duvodu pockam co na to Teu :)
Obrázek Astromancer

Avatar
Teu
Administrátor
Příspěvky: 16
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Logo

Příspěvek od Teu » 21. listopad 2017 (15:11:35)

Klidně nějaký spáchám, jen asi potřebuji lépe vysvětlit, co máš na mysli pod pojmem logo, protože bych ho pak hrozně nerad implementoval do grafiky budoucího webu...

+ by to chtělo rozměry, ve kterých bys to potřeboval, i když resize už je pak asi věcí chvilky

Také je otázka, zda má logo tématicky vystihovat iCe Online jako projekt, nebo mít Legion tématiku, jelikož "zajišťuje spolu s názvem projektu nějaký základ prezentace veřejnosti" :P

2Astromedia: pokud máš dost jiné práce, tak raději věnuj čas jí ;)

Avatar
Gregory
Vedoucí vývoje
Příspěvky: 73
Bydliště: near Pilsen
Kontakty:

Re: Logo

Příspěvek od Gregory » 21. listopad 2017 (17:18:39)

Dobře, pokud ti do grafiky webu zapadat nebude, neni to nutný. Logem myslim právě třeba logo pro GitHub, Facebook a Twitter, případný mobilní aplikace, desktopový appky, eventuelně jako logo do webovejch nástrojů typu Anveena. Rozměr bych asi začal na 256x256.

Takhle.. prezentovat veřejnosti se chceme jako edu projekt, ale to WoWko z toho nevypářeme. Ideálně pokud by se dala skloubit tématika otevřenýho vývoje a nějaká obecně herní, bylo by to super. Ale jak řikam, jakákoliv estetika a grafickej návrh jdou mimo mě, já jsem jen programátor :D

Avatar
astromedia
Game Master
Příspěvky: 32
Bydliště: Liberecko
Kontakty:

Re: Logo

Příspěvek od astromedia » 21. listopad 2017 (18:27:53)

Dobře, pokud se toho ujme Teu necham to na nem, ostatne pokud uz dela design webu bude asi snazsi navrhnout neco co by do nej mohlo zapadat :) ... Pokud bude logo ve vektorech (coz by melo byt) tak zmenseni problem nebude ale bitmapa je asi jednoduzsi na vyrobu :)

Ostatne mohou byt verze 2 - jedna pro web/wow jako takove a jedna pro nastroje a vyvoj mozna?
Obrázek Astromancer

Avatar
Gregory
Vedoucí vývoje
Příspěvky: 73
Bydliště: near Pilsen
Kontakty:

Re: Logo

Příspěvek od Gregory » 21. listopad 2017 (18:32:27)

Vektor by byl každopádně ideální, záleží zase jestli se to Teutovi chce dělat v nějakým vektorovým editoru (mně by se třeba nechtělo, protože se žádným neumim, posledně jsem Corel lámal asi dvě hodiny kvůli jednomu pošahanýmu "logu" kvůli táborovej hře :D ).

Avatar
Teu
Administrátor
Příspěvky: 16
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Logo

Příspěvek od Teu » 21. listopad 2017 (18:55:07)

Tak bitmapa je opravdu jednodušší, nicméně s vektorovou grafikou nějaký zkušenosti taky mám.. uvidíme, na kolik se mi do ní bude chtít :D

Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Zpět na „Všeobecná diskuze“