Vzhledy fóra

Informace o vývoji webovek, fóra, bugtrackeru,...
Avatar
Kattnienika
Správkyně fóra
Příspěvky: 97
Bydliště: Hostinné
Kontakty:

Vzhledy fóra

Příspěvek od Kattnienika » 22. listopad 2017 (9:24:08)

Ahoj všichni,

Momentálně se snažím donutit server přes FTP aby mi stáhnul fórum a mohla jsem ho nahrát na git. S trochou štěstí se to dneska i povede. Pak chci pokračovat prácemi na fóru a k tomu potřebuji vyřešit vzhledy fóra.

Moje otázka tedy zní, jaký výchozí (bude nastavený pro všechny návštěvníky a ty co si ho v nastavení nezmění) vzhled chcete použít.

Momentálně tu máme výchozí od phpBB, ale ten se moc nehodí. Dále se na žádost půjde Freghův a pak tu mám svůj světlý MyInvision. Chtělo by to tedy ještě jeden tmavý s tématikou WoW. Nejlépe na aktuální verzi 3.2.x aby to bylo bez práce. :-D
Za chybnou terminologii se omlouvám, přeci jen jsem jenom žena. :-)

Za překlepy se omlouvám, většinou píšu z "chytrého" telefonu. :-)

Avatar
medivho
Game Master
Příspěvky: 12
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Vzhledy fóra

Příspěvek od medivho » 22. listopad 2017 (10:19:48)

Ja osobne som pouzival freghov a osvedcil sa mi, vseobecne sa mi viac hodia tmave styly, ale to je len vec zvyku a osobneho vkusu :) akurat, tusim tam na vrchu je na obrazku Deathwing, neviem, ci by ste boli za nejaky "update", alebo tam kludne moze ostat

Avatar
astromedia
Game Master
Příspěvky: 32
Bydliště: Liberecko
Kontakty:

Re: Vzhledy fóra

Příspěvek od astromedia » 22. listopad 2017 (11:00:01)

Take jsem pro tmavy, ten freghuv byl fajn akorat jsem predpokladal ze se zmeni obrazek v titulku a popripade ikonky aby sedely k novemu dlc.
Obrázek Astromancer

Avatar
Teu
Administrátor
Příspěvky: 16
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Vzhledy fóra

Příspěvek od Teu » 22. listopad 2017 (13:32:31)

Raději tmavý, všeobecně nemám rád světlá témata...

freghův template je univerzální a vybrat si ho může jakýkoliv přihlášený uživatel a nemá v headeru žádný obrázek. Tmavý template s deathwingem v headeru je upravený design ode mě, který je oproti tomu freghovu o něco světlejší a je právě nastaven jako default template, tedy i pro nepřihlášeného uživatele a možná by stálo za to updatnout ho na nějaký legion (header+ikony), jen nevím, komu se do toho bude chtít :D

Avatar
Kattnienika
Správkyně fóra
Příspěvky: 97
Bydliště: Hostinné
Kontakty:

Re: Vzhledy fóra

Příspěvek od Kattnienika » 22. listopad 2017 (13:34:01)

Dobře, stáhnu ještě ten tvůj a udělám z něj výchozí vzhled. Já zvládnu maximálně aktualizaci kódu, ale s malováním za mnou nechoď. :-D
Za chybnou terminologii se omlouvám, přeci jen jsem jenom žena. :-)

Za překlepy se omlouvám, většinou píšu z "chytrého" telefonu. :-)

Avatar
astromedia
Game Master
Příspěvky: 32
Bydliště: Liberecko
Kontakty:

Re: Vzhledy fóra

Příspěvek od astromedia » 22. listopad 2017 (14:11:12)

Pokud se ke mne dostanou jeho soucasne obrazky/grafika v zipu tak muzu mrknout co by se s tim dalo delat :)
Obrázek Astromancer

Avatar
Kattnienika
Správkyně fóra
Příspěvky: 97
Bydliště: Hostinné
Kontakty:

Re: Vzhledy fóra

Příspěvek od Kattnienika » 22. listopad 2017 (14:20:23)

Neříkej dvakrát, nebo dostaneš domácí úkoly. :-D
Za chybnou terminologii se omlouvám, přeci jen jsem jenom žena. :-)

Za překlepy se omlouvám, většinou píšu z "chytrého" telefonu. :-)

Avatar
Kattnienika
Správkyně fóra
Příspěvky: 97
Bydliště: Hostinné
Kontakty:

Re: Vzhledy fóra

Příspěvek od Kattnienika » 4. prosinec 2017 (6:16:06)

Ahoj všichni,

Bohužel došlo k menší změně. Sice se mi podařilo dostat seznam změn ve vzhledech z verze 3.1.10 -> 3.2.0, ale je jich tolik, že se mi do toho opravdu moc nechce (pro představu: https://gist.github.com/Crizz0/595f6095 ... 073a7d2e50).

Navrhovala bych tedy ponechat staré vzhledy a na nové fórum nasadit novější.

Aby byla údržba jednodušší, navrhuji používat pouze 3 vzhledy (základní, výchozí prosilver a jeden "odlehčený" pro vás).

Jako ten výchozí bych ráda dala tento: http://www.avathar.be/demo321/, který je v tématice WoW a vypadá již trochu "moderněji" než klasické vzhledy. Jako odlehčenou verzi můžeme použít https://www.phpbb.com/customise/db/style/hexagon/, kde odstraníme logo. Případně jiný, který si vyberete, ze sekce https://www.phpbb.com/community/viewforum.php?f=581
Za chybnou terminologii se omlouvám, přeci jen jsem jenom žena. :-)

Za překlepy se omlouvám, většinou píšu z "chytrého" telefonu. :-)

Avatar
Kattnienika
Správkyně fóra
Příspěvky: 97
Bydliště: Hostinné
Kontakty:

Re: Vzhledy fóra

Příspěvek od Kattnienika » 4. prosinec 2017 (9:52:12)

astromedia píše:
22. listopad 2017 (14:11:12)
Pokud se ke mne dostanou jeho soucasne obrazky/grafika v zipu tak muzu mrknout co by se s tim dalo delat :)
Ahoj,

Potřebovala bych pro vzhled udělat nové logo. :-) Tady najdeš původní logo:
Obrázek
Za chybnou terminologii se omlouvám, přeci jen jsem jenom žena. :-)

Za překlepy se omlouvám, většinou píšu z "chytrého" telefonu. :-)

Avatar
Teu
Administrátor
Příspěvky: 16
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Vzhledy fóra

Příspěvek od Teu » 4. prosinec 2017 (12:25:00)


Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Zpět na „Webové zázemí“