design webu

Informace o vývoji webovek, fóra, bugtrackeru,...
Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
Teu
Administrátor
Příspěvky: 16
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

design webu

Příspěvek od Teu » 14. listopad 2017 (20:33:24)

Už jsem o tom mluvil s Gregem, tak jen abyste s tím byli seznámeni i vy... o design nového legion webu bych se opět rád postaral sám - tedy vytvořím PSDčko.

Náhled tu pak ukážu a počkám si na kritiku (opovažte se :P) a náměty....

Již v tuto chvíli ovšem máte prostor na náměty, co byste na webu, co se grafických kravinek týče, rádi měli...

V tuto chvíli je v plánu:
- klasický web (nebude to čistě statická záležitost)
- nová podoba stávajícího online statutu hráčů

Počítá se s tím, že by design webu měl posloužit vesměs pro všechny webové věci tak, aby byl celý web řekněme kompaktní

Avatar
Gregory
Vedoucí vývoje
Příspěvky: 73
Bydliště: near Pilsen
Kontakty:

Re: design webu

Příspěvek od Gregory » 14. listopad 2017 (21:07:40)

Co se funkcí týče, asi bych se držel webu současného, jen pochopitelně trochu více zeširoka, protože Legion. Ještě úplně nevím, jak třeba s takovou armory, ale dá se definovat nějaké API pro získávání veřejných informací o postavách z emulátoru (resp. jeho databáze), takže asi můžeš počítat i s armory v tomhle designu, popř. pokud zamýšlíš mít pro to speciální jiný design v rámci stránek, tak proč ne. Jen když už máme tu možnost přepracovat celý systém od základu, šel bych i do přesunutí všech takových součástí ze serveru pryč, aby zůstaly jen "backendové" věci.

Avatar
Teu
Administrátor
Příspěvky: 16
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: design webu

Příspěvek od Teu » 14. listopad 2017 (23:24:56)

Co se týče vlastního programování webu, to už bude práce pro někoho jiného, já si budu hrát jen s grafikou...

Tzn. šlo mi spíše o to, co všechno na tom webu tedy bude a co tedy budu muset připravovat (tlačítka, nadpisy, chlívečky apod.). Každopádně bych souhlasil s tím, že pokud bude mít problém server jako takový, webové věci by měli běžet, i když to pro některé může být matoucí... ale i to by se dalo vyřešit nějakou tou error page...

Avatar
astromedia
Game Master
Příspěvky: 32
Bydliště: Liberecko
Kontakty:

Re: design webu

Příspěvek od astromedia » 15. listopad 2017 (0:04:04)

Byla by hezka zas nejaka animace v titulku jako byla tehdy u tech worgenu nebo co to bylo ... treba takovy ty plameny "fel" oci nebo neco takoveho :)

PS: Neboj, o nejakou tu kritiku se ti mile rad postaram :P :D ... i kdyz za ta leta prechodu na programovani uz jsem z grafiky taky nejak vysel :)
Obrázek Astromancer

Avatar
Kattnienika
Správkyně fóra
Příspěvky: 97
Bydliště: Hostinné
Kontakty:

Re: design webu

Příspěvek od Kattnienika » 15. listopad 2017 (6:04:26)

Já osobně bych na webovkách viděla nějaký eventový kalendář s provázáním na index, kde by se mohlo zobrazit něco ve stylu: Právě probíhá event bla bla!

Bylo by fajn počítat i s mobilním zařízením. Tedy mu udělat odpovídající zobrazení stránek (teď se zobrazuje klasická s nutným přibližováním a oddalováním).

A určitě vytvořit stránku O nás a tam vytvořit nějaké info o tom co jsme zač a co je naším cílem. :-)
Za chybnou terminologii se omlouvám, přeci jen jsem jenom žena. :-)

Za překlepy se omlouvám, většinou píšu z "chytrého" telefonu. :-)

Avatar
Teu
Administrátor
Příspěvky: 16
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: design webu

Příspěvek od Teu » 15. listopad 2017 (7:24:00)

To už je ovšem spíše podnět na potencionálního programátora než na mě, tudíž spíš i na jiné vlákno

Avatar
Kattnienika
Správkyně fóra
Příspěvky: 97
Bydliště: Hostinné
Kontakty:

Re: design webu

Příspěvek od Kattnienika » 15. listopad 2017 (7:33:18)

Dobře, eventový kalendář oddělím, mobilní zobrazení chceš taky oddělit?
Za chybnou terminologii se omlouvám, přeci jen jsem jenom žena. :-)

Za překlepy se omlouvám, většinou píšu z "chytrého" telefonu. :-)

Avatar
Teu
Administrátor
Příspěvky: 16
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: design webu

Příspěvek od Teu » 15. listopad 2017 (15:35:06)

Ano, design by měl být jak na desktopu, tak mobilu stejný, to co se bude lišit je kód, tzn. není to věc grafiky

Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Zpět na „Webové zázemí“