Flight Master

Informace o vývoji jádra hry...
Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
Kattnienika
Správkyně fóra
Příspěvky: 97
Bydliště: Hostinné
Kontakty:

Flight Master

Příspěvek od Kattnienika » 5. prosinec 2017 (11:21:28)

Ahoj všichni,

Vím, že to zamítnete, ale nenapsat to tak se asi uhryžu.

Tentokrát mi jde o dostupné lokace u lítáka. Od příchodu Caty se mi příčí, že jsou cílové lokace dostupné podle levelu postavy. Musím tedy navrhnout, zda bychom se tady nechtěli vrátit o krok zpět, a udělat je dostupné až tehdy, kdy si je hráč odklikne. Tak jako to bývalo za starých časů.
Za chybnou terminologii se omlouvám, přeci jen jsem jenom žena. :-)

Za překlepy se omlouvám, většinou píšu z "chytrého" telefonu. :-)

Avatar
Gregory
Vedoucí vývoje
Příspěvky: 73
Bydliště: near Pilsen
Kontakty:

Re: Flight Master

Příspěvek od Gregory » 5. prosinec 2017 (11:34:44)

Tento systém, co vím, byl Blizzardem taky zavrhnut časem. Ovšem tak jako tak bych nezaváděl žádné custom úpravy do toho, co Blizzard jasně definuje, stylem budeme stále blizzlike realm, takže takový úpravy jsou odklonem.

Avatar
Kattnienika
Správkyně fóra
Příspěvky: 97
Bydliště: Hostinné
Kontakty:

Re: Flight Master

Příspěvek od Kattnienika » 5. prosinec 2017 (11:42:56)

Ok, pouze návrh.

A na offíku to tedy je teď jak? Jestli dobře chápu co píšeš, měl by tam být (tedy pak i u nás) systém, že máš opět dostupné pouze ty, které si odklikneš?
Za chybnou terminologii se omlouvám, přeci jen jsem jenom žena. :-)

Za překlepy se omlouvám, většinou píšu z "chytrého" telefonu. :-)

Avatar
Gregory
Vedoucí vývoje
Příspěvky: 73
Bydliště: near Pilsen
Kontakty:

Re: Flight Master

Příspěvek od Gregory » 5. prosinec 2017 (18:17:51)

Já mam právě pocit, že se to musí objevovat, ale netušim, vim jen že ten systém automatickýho objevování se nějak rychle zavrhnul ještě dokonce v průběhu Cata.

Avatar
astromedia
Game Master
Příspěvky: 32
Bydliště: Liberecko
Kontakty:

Re: Flight Master

Příspěvek od astromedia » 5. prosinec 2017 (18:59:05)

Mam pocit ze v novych zonach jsem k tomu musel dojit ale jak je to u starych si nejsem jisty :)
Obrázek Astromancer

Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Zpět na „Emulátor a jádro“