"Script" pro automatizaci eventů

Informace o vývoji jádra hry...
Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
Kattnienika
Správkyně fóra
Příspěvky: 97
Bydliště: Hostinné
Kontakty:

"Script" pro automatizaci eventů

Příspěvek od Kattnienika » 27. listopad 2017 (6:01:54)

Ahoj všichni,

Otevírám do budoucna toto téma. Kdysi dávno jsem ho s někým řešila ještě na Cata v souvislosti s resetem daily questů do eventů a občas zapomenutého změnění data spuštění eventu.

Navrhovala bych vytvořit "script", který by se o tohle postaral za nás. Tedy by prováděl reset daily questů u eventů a zároveň správně spouštěl eventy ve správný čas. Měl by v sobě definovaná data spuštění / ukončení eventů třeba na 3 roky dopředu.

Díky tomu bychom se vyhnuli chybám v nefunkčnosti daily questů a špatnému datu spuštění eventu, vzniklých tím, že jsme na to zapomněli. :-)
Za chybnou terminologii se omlouvám, přeci jen jsem jenom žena. :-)

Za překlepy se omlouvám, většinou píšu z "chytrého" telefonu. :-)

Avatar
Gregory
Vedoucí vývoje
Příspěvky: 73
Bydliště: near Pilsen
Kontakty:

Re: "Script" pro automatizaci eventů

Příspěvek od Gregory » 27. listopad 2017 (7:56:32)

Questy s flagou "daily" se resetujou automaticky samy, questy typu "weekly" v TC podporu mají taky, takže se taky resetujou automaticky, jen to chce ověřit questy s flagou "monthly", o těch nevím, jakou podporu mají. Zapomínali jsme jen na reset monthly questů, které u nás v jádře podporu neměly.

Avatar
Kattnienika
Správkyně fóra
Příspěvky: 97
Bydliště: Hostinné
Kontakty:

Re: "Script" pro automatizaci eventů

Příspěvek od Kattnienika » 27. listopad 2017 (8:02:41)

Pak je to moje chyba, určitě to bylo u Darkmoon Festival a to jsou monthly. Tam tuším byl ten problém s občasným zapomenutím na reset. :-)

Nicméně zůstává zbytek "nápadu" a pokud nebude podpora pro monthly v jádře tak by se script případně týkal i jich (nebo tuhle funkci do jádra dodělat :-D).
Za chybnou terminologii se omlouvám, přeci jen jsem jenom žena. :-)

Za překlepy se omlouvám, většinou píšu z "chytrého" telefonu. :-)

Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Zpět na „Emulátor a jádro“