Žádost o loot

Informace o vývoji databáze...
Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
Kattnienika
Správkyně fóra
Příspěvky: 97
Bydliště: Hostinné
Kontakty:

Žádost o loot

Příspěvek od Kattnienika » 18. listopad 2017 (9:11:00)

Ahoj všichni,

Jelikož bych na to pak zapomněla tak to zakládám už teď. Při diskuzi o "šancích" na Wowheadu s Gregorym jsme se bavili i o tom, že data pro loot tabulky, která budou na začátku použitá z jiného zdroje než od nás, bude nutné dát do pořádku. Údaje o "šanci" na loot uvedená ne Wowheadu jsou nám nově pro zadání do databáze k ničemu (jak vysvětloval Gregory zde: Databáze - Plnění objektů obsahem) než Gregory vytvoří "kalkulačku", která nám tyhle hodnoty přepočítá na ty která potřebujeme. A aby nám ekonomika seděla, a navíc nevíme jak k hodnotám TC přišlo, postupně se musí tabulky projím a aktualizovat na naše data.

A teď k samotnému tématu. Aby jste nad tím nemuseli ztrácet čas a mohli se věnovat jiným věcem při vývoji, vezmu si tyhle tabulky na starosti a postupně je projdu a nahraji naše data. Pojedu postupně mobku po mobce, truhlu po truhle,... zároveň s postupem vývoje. Taková věc samozřejmě chvilku potrvá, proto bude na spoustě míst loot "divný" či chybět než se k němu dostanu.

A proto tohle téma. Pokud budete na něčem pracovat (třeba na nějakém dungu) a budete mě chtít "popohnat" napište mi do tohohle tématu, že potřebujete loot pro mobku/gameobjet (prosím i s odkazem na Wowhead) a já se na to podívám. :-)

Postupně si podklady sepisuji do tabulky: World of Warcraft - Podklady, takže můžete postup sledovat či si zkontrolovat zda už mobka je. Pokud bude hotová, bude obarvena zeleně jako hotová. :-)
Za chybnou terminologii se omlouvám, přeci jen jsem jenom žena. :-)

Za překlepy se omlouvám, většinou píšu z "chytrého" telefonu. :-)

Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Zpět na „Databáze“